09102212635 واتس اپ info@deyarz.com

صرافی کافه ارز

صرافی کافه ارز یکی از صرافی‌های شناخته شده در میان کاربران ایرانی می‌باشد. کاربران در این صرافی می‌توانند با استفاده از ارز ریال حساب‌های بین‌المللی دیگر را  همچون پی پال، وب مانی، پرفکت مانی و… شارژ نمایند همچنین این صرافی امکان خرید انواع گیف کارت را نیز برای کاربران خود مهیا کرده است.

کاربران با ثبت نام در این صرافی دسترسی به بیش از 100 رمز ارز محبوب را داشته و می‌توانند به راحتی با استفاده از ریال این ارزها را خریداری نمایند. در ادامه به بررسی دقیق‌تر و معرفی خدمات و ویژگی‌های صرافی کافه ارز خواهیم پرداخت.

 

نحوه ثبت نام در صرافی کافه ارز

 

نحوه ثبت نام در صرافی کافه ارز  بسیار ساده است. اما همچون دیگر صرافی‌های ایرانی موجود، صرافی کافه ارز نیز با توجه به وضعیت احراز هویت کاربران خود محدودیت‌هایی را بر روی آنها اعمال می‌کند. به طور کلی برای استفاده از خدمات صرافی کافه ارز نیاز  است که پس از ثبت نام از طریق لینک زیر ، مراحل احراز هویت را به اتمام برسانید:

 

ثبت نام و افتتاح حساب

 

در صرافی کافه ارز کاربر می‌تواند با 4 سطح کاربری مختلف فعالیت کند.

سطح VIP1: کاربر می‌تواند در صرافی کافه ارز با ارائه کردن یک تلفن همراه، ایمیل و شماره کارت بانکی به سطح VIP1 دسترسی پیدا کند. کاربران در این سطح توانایی معامله رمز ارز را نداشته و تنها دسترسی محدودی به ووچر پرفکت مانی و حساب آن به همراه امکان خرید گیفت کارت تا سقف 15 دلار در روز را خواهند داشت. همچنین محدودیت حداکثر برداشت 10 میلیون ریالی بر روی این سطح دسترسی وجود دارد.

 

VIP2: کاربران می‌توانند با ارائه تصویر کارت ملی به این سطح دسترسی داشته باشند. همچون سطح قبلی امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال برای این سطح کاربران وجود ندارد. اما کاربران می‌توانند رمز ارزهای دیجیتال موجود خود را تا سقف 15 دلار در روز به فروش برسانند. محدودیت خرید در این سطح به 100 دلار در روز و محدودیت برداشت به 100 میلیون ریال رسیده است.

 

VIP3: برای دسترسی به این سطح علاوه بر موارد قبلی می‌بایست تصویر سلفی و تلفن ثابت خود را نیز در صرافی کافه ارز تأیید نمایید. با این سطح دسترسی می‌توانید از قسمت ارزهای دیجیتال نیز استفاده کرده و به انجام معامله بپردازید. سقف سفارش 1500 دلار در روز و محدودیتی بر روی میزان برداشت روزانه ریالی بر روی این سطح دسترسی وجود نخواهد داشت.

 

VIP4: آخرین سطح دسترسی در صرافی کافه ارز سطح VIP4 می‌باشد. در این سطح علاوه بر موارد قبلی می‌بایست سلفی و کارت بانکی بنام را نیز در سیستم ثبت نمایید. محدودیت این حساب 40 هزار دلار در روز بوده و محدودیت برداشت ریالی در آن وجود ندارد.

 

اعتبار و رزومه صرافی کافه ارز

 

برای پیدا کردن بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی معتبر بر روی مطلب کلیک کنید.

قطعاً یکی از موارد بسیار مهم در زمینه انتخاب یک صرافی ایرانی اعتبار و رزومه کاری صرافی است. با توجه به نبود قوانین مشخص در زمینه ارزهای دیجیتال کاربران همیشه با خطرات بسیاری همچون از دست رفتن کل سرمایه خود در صرافی مواجه هستند. از همین رو انتخاب یک صرافی معتبر می‌تواند ریسک احتمال از دست رفتن سرمایه شما را کاهش دهد.

صرافی کافه ارز فعالیت خود را در سال 1398 شروع کرد. از زمان فعالیت تا کنون گزارشی مبنی بر کلاهبرداری، پول‌شویی یا … از این صرافی منتشر نشده است.

 

تفاوت صرافی کافه ارز با سایر صرافی‌ها

 

تفاوت صرافی کافه ارز با سایر صرافی‌ها را شاید بتوان در قابلیت خرید و فروش ووچر و البته انواع گیف کارت‌ها دانست. این صرافی توانسته با ایجاد این بازار طیف وسیعی از کاربران را جذب خود نماید. مزایا و معایب صرافی کافه ارز نیز در سطوح کاربری آن خلاصه می‌شود. برای دسترسی کامل به تمامی بخش‌های وب‌سایت و برداشته شدن محدودیت‌ها می‌بایست اطلاعات بسیاری را در اختیار صرافی قرار دهید.

هرچند که این صرافی تا کنون مواردی همچون هک و از دست رفتن اطلاعات را نداشته است. در دست دیگر پشتیبانی صرافی کافه ارز یکی از نقاط قوت این صرافی است. صرافی کافه ارز یکی از سریع‌ترین پشتیبانی‌ها را در میان تمامی صرافی‌های ایرانی شناخته شده دارد. کاربر می‌تواند به روش‌های متعددی همچون چت آنلاین، تماس مستقیم و ایمیل به پشتیبانی دسترسی داشته باشد.

کلام آ خر 

اما در آخر این شما هستید که تصمیم می‌گیرید از چه صرافی برای انجام معاملات خود استفاده نمایید. صرافی کافه ارز می‌تواند یک انتخاب مطلوب برای کسانی باشد که به دنبال معامله رمزارز در محیطی حرفه‌ای هستند. البته قابلیت خرید گیف کارت در این صرافی نیز باعث شده است تا کاربرانی که به دنبال نقد کردن منابع ارزی خود هستند نیز به این صرافی روی آورند.

 

ثبت نام و افتتاح حساب

 

دی ارز ، مرجع تخصصی معرفی بازارهای مالی