09102212635 واتس اپ info@deyarz.com

درباره دِی ارز

ما افتخار میکنیم که شما وبسایت «دِی ارز» را دنبال میکنید…

مجموعه ی «دِی ارز» یک تیم تخصصی آموزش بازارهای مالی است که فعالیت خود را در قالب وبسایت از سال 1401 شروع کرده است. مقصودِ کارشناسان مجموعه ی «دِی ارز» آموزش حرفه ای و پیشرفته ی بازار سرمایه است. ما معتقدیم که لازمه ی پیشرفت کسب و کار ، یادگیری و تعلیم است از این رو بصورت مستمر محتواهای آموزشی در زمینه ی ارزی را در اختیار شما دانش پژوهان قرار میدهیم.

سلب مسئولیت مالی : بازارهای سرمایه دارای ریسکِ مالی می باشند در نتیجه «سایت «دِی ارز»» هیچ مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی اشخاص نـدارد.

کارشناسان دی ارز بیش از یک دهه تجربه در کنار شما 

برای ورود به بازارهای مالی نیاز به آموزش و تمرین های مستمر میباشد, 

سرمایه گذاری و معامله کردن در بازار مالی بدون یادگیری و تجربه منجر به از دست دادن سرمایه میشود ,  لذا پیشنهاد کارشناسان ما اول آموزش با بهترین متدها و بعد ورود به این بازار دوست داشتنی و جذاب است. 

 

crypto illustration 19 min

هلدینگ دی (دی ارز) 

یک پلتفرم کاملا دوستانه و صمیمی برای شما عزیزان 

 

شما با کمترین سرمایه و البته با آموزش کامل میتوانید سهام هایی از قبیل 

گوگل , مایکروسافت , نتفلیکس , اپل , یاهو  , ارزهای دیجیتال , سهام قهوه , ذرت , نفت , گاز و ….. را خریداری کرده و اخبار این کمپانی ها و سهام ها را برای خرید بیشتر و یا فروش دنبال کنید.

 

اصلی
Crypto Illustration 14 min

 برای یافتن بهترین سرمایه گذاری در بازارهای مالی دی ارز انتخاب اول شما خواهد بود 

وقتی از یک سرمایه گذاری موفق صحبت میشه شاید شما به این فکر کنید که از کجا باید شروع کنم ؟ چقدر سرمایه لازمه و اینکه حتی آیا حتما نیاز به آموزش دارم یا نه ؟ 

جواب رو میتونید از ما بپرسید …… 

با بهترین کارشناسان دی ارز مشورت کنید و آموزش رایگان سرمایه گذاری را در همین پلتفرم شروع کنید . 

ما کنار شماییم ……

 

داستان ما , از زبان دی 

از روز اولی که با کلمه ی بازار مالی آشنا شدم بیش از 10 ده سال میگذره , خیلی علاقه مند شدم ببینم که چی هست و چکار میکنه این بازار مالی , کارش چیه ؟ توی خیلی سایت ها مطالعه کردم و خیلی کتاب در موردش خوندم , خیلی شبها بود که بیدار میموندم و روی پیشرفت خودم کار میکردم و اطلاعات کسب میکردم , تا اینکه چند سال گذشت و خودم بعد از اون همه آموزش و یادگیری وارد بازار مالی شدم و با عشق و علاقه شروع به کار کردم. 

 

حالا بعد از گذشت چندین سال که تونستم تجربه کسب کنم ,  به خودم گفتم که ذکات علم آموزش ,  پس باید به همه ی کسایی که به این بازار علاقه دارند آموزش رایگان بدم , تصمیم گرفتم که این پلتفرم زیبا و دوست داشتنی رو برای شما تهیه کنم که شما عزیزان هم بتونین به این بازار وارد بشید ,  خیلی خوشحالم که تونستم براتون کاری کنم و از این بیشتر خوشحالم که شما هم کاملا راضی هستید که تا اینجا اومدین و این مطالب رو میخونین و به من هم انرژی میدید, به امید روزی که همه ی ما در کنار هم در آرامش و ثروت باشیم.