09102212635 واتس اپ info@deyarz.com

کیف پول اتومیک Atomic Wallet

 

کیف پول اتومیک Atomic Wallet یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین کیف پول های موجود در سراسر دنیا به حساب می آید که به علت داشتن اهمیت زیاد، محبوبیت زیادی هم به دست آورده است. به صورت کلی، این کیف پول می تواند در موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد.

داشتن قدرت عملکردی بالا و سرعت پردازش مناسب از جمله مهم ترین ویژگی های کلیدی این کیف پول به حساب می آیند. البته که آموزش کیف پول اتومیک، مسئله مهمی است که قبل از اقدام برای نصب این کیف پول شما باید به آن توجه داشته باشید.

در جهت دریافت بیشترین بازدهی ممکن از روند دانلود کیف پول اتومیک و استفاده از این کیف پول، شما لزوما باید نحوه درست استفاده از آن را فرا گیرید. امروز ما قصد داریم تا در مورد آموزش ساخت کیف پول اتومیک و ویژگی های این کیف پول با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

 

کیف پول اتومیک چیست؟

همانطور که گفته شد، کیف پول اتومیک یکی از محبوب ترین مدل های کیف پول به حساب می آید که ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده است. به صورت کلی، این کیف پول به یکی از مهم ترین قسمت های اکوسیستم ارز های دیجیتال تبدیل شده است. این کیف پول می تواند از ارز های دیجیتال مختلفی پشتیبانی نماید.

از جمله مهم ترین و اصلی ترین ارز های دیجیتال پشتیبانی شده توسط این کیف پول می توان به بیت کوین، اتریوم، مونرو، دش، تتر و غیره اشاره کرد. همه این موارد اهمیت زیادی داشته و می توانند به صورت مستقیم روند فعالیت شما در دنیای ارز های دیجیتال را تحت تاثیر خود قرار دهند.

کیف پول اتومیک می تواند کاربرد های دیگری هم داشته باشد. این کیف پول امنیت زیادی داشته و با استفاده از آن شما نگرانی در مورد دارایی های خود نخواهید داشت. جالب است بدانید که این کیف پول به شما اجازه مبادله همتا به همتا را نیز می دهد. به کار گیری یک دفتر ثبت اطلاعات توزیع شده، به این کیف پول اجازه داده تا فعالیت های مربوط به تبادل ارز های دیجیتال را خیلی راحت و بهینه تر به اتمام برساند.

 

بررسی و معرفی کیف پول اتومیک

حال که مباحث مقدماتی را پشت سر گذاشتیم، بیایید تا به سراغ مهم ترین ویژگی های کیف پول اتومیک برویم. همانطور که گفته شد، اولین ویژگی کلیدی این کیف پول داشتن امنیت زیاد می باشد. کیف پول اتومیک به گونه ای طراحی شده است تا به راحتی اطلاعات و دارایی های شما را در خود نگهداری کند.

جالب است بدانید که این کیف پول اپن سورس می باشد. یعنی برنامه نویسان در سراسر جهان می توانند کد های به کار رفته در پشت صحنه آن را مشاهده نمایند. با مشاهده کد ها، روند عیب یابی و از بین بردن مشکلات خیلی سریع تر خواهد شد.

کیف پول اتومیک غیر متمرکز است. یعنی مدیر خاصی نداشته و تیمی از سهام داران در زمینه مدیریت و اعمال تغییرات بر روی آن فعالیت می نمایند. به خاطر داشته باشید که این ویژگی محبوبیت کیف پول Atomic را بالا تر برده است. در مقایسه با کیف پول های نا امنی که در دنیای امروزی ما موجود می باشد، استفاده از این کیف پول همواره نتایج مطلوبی را برای شما به همراه خواهد داشت.

آخرین ویژگی این کیف پول مربوط به رابط کاربری آن است. اتومیک یک کیف پول ساده است که همه کاربران با خیال راحت می توانند آن را در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار دهند. حتی افرادی که آشنایی زیادی با دنیای ارز های دیجیتال ندارند هم با خیال راحت می توانند این کیف پول را به کار گیرند.

جهت بررسی جدول بهترین صرافی های ارز دیجیتال و بروکرها کلیک نمایید.

 

نحوه ساخت کیف پول Atomic

ساخت کیف پول اتومیک کار دشواری نمی باشد. البته که راهنمای نصب کیف پول اتومیک، مسئله ای مهم به حساب می آید که بر روی روند انجام فعالیت های مختلف توسط افراد تاثیر گذار خواهد بود. برای ساخت کیف پول اتومیک، در ابتدا شما باید نسبت به دانلود کیف پول اتومیک اقدام نمایید. پس از ورود به مرجع اصلی این کیف پول و دانلود آن برای گوشی هوشمند یا کامپیوتر شخصی نوبت به ساخت حساب کاربری در آن می رسد.

اگر شما در کیف پول اتومیک قبلا حساب کاربری داشتید، باید بر روی Restore from backup کلیک کنید. در مرحله بعد شما باید نسبت به انتخاب رمز برای کیف پول خود اقدام نمایید.

در سومین مرحله از آموزش ساخت کیف پول اتومیک، 12 عبارت امنیتی به شما نمایش داده می شود شما باید عبارات را بر همان ترتیب ذخیره نمایید. در نهایت شما می توانید بر روی Open wallet کلیک کنید تا کیف پول شما باز شود.

حال که مراحل ساخت کیف پول اتومیک به اتمام رسید، شما می توانید آن را باز نمایید و قسمت های مختلف آن را مورد بررسی قرار دهید. در رابط کاربری ساده این کیف پول، شما می توانید چند منوی مختلف را مشاهده نمایید. این منو ها برای نمایش دارایی، خرید ارز دیجیتال، تبادل ارز دیجیتال و تنظیمات مورد استفاده قرار می گیرند.

 

دی ارز ، مرجع تخصصی معرفی بازارهای مالی