09102212635 واتس اپ info@deyarz.com

صرافی کافه ارز

صرافی کافه ارز یکی از صرافی‌های شناخته شده در میان کاربران ایرانی می‌باشد. کاربران در این صرافی می‌توانند با استفاده از ارز ریال حساب‌های بین‌المللی دیگر را  همچون پی پال، وب مانی، پرفکت مانی و… شارژ نمایند همچنین این صرافی امکان خرید انواع گیف کارت را نیز برای کاربران خود مهیا کرده است.

پلتفرم کافه ارز یک بستر برای کاربران ایرانی است که می‌توانند با استفاده از ریال حساب‌های بین المللی خود را مانند پی پال، وب مانی، پرفکت مانی و… شارژ کنند و یا انواع گیفت کارت‌های مختلف را خریداری کنند.

همچنین در این پلتفرم امکان خرید و فروش بیش از 100 رمز ارز محبوب وجود دارد و کاربران می‌توانند با استفاده از ریال، دارایی‌های خود را به ارزهای دیجیتال تبدیل کنند. در ادامه به بررسی دقیق‌تر این پلتفرم می‌پردازیم.

 

آیا صرافی کافه ارز معتبر است ؟

یکی از دغدغه‌هایی که معامله‌گران ایرانی قبل از ثبت نام در هر صرافی با آن مواجه هستند، اعتبار و امنیت صرافی مورد نظر است. با توجه به نبود قوانین مشخص مربوط به ارز دیجیتال در ایران، کاربران همیشه با خطرات پیش بینی نشده ای مواجه هستند.

پلتفرم کافه ارز از سال 1398 فعالیت خود در زمینه ارائه خدمات بین المللی با استفاده از ریال را شروع کرده است و تا کنون (24 شهریور 1401) هیچ گزارشی مبنی بر کلاهبرداری، هک و یا پولشویی صرافی ارز دیجیتال کافه ارز منتشر نشده است.

پلتفرم کافه ارز به صورت OTC یا فروشگاهی مشغول به فعالیت است و در این مدل از صرافی‌ها به دلیل اینکه دارایی کاربران در کیف پول صرافی ذخیره نمی‌شود و مستقیما پس از خرید به کیف پول کاربر منتقل می‌شود، بنابر این از نظر امنیت نسبت به صرافی‌های بازار معاملاتی دارای مزیت است.

 

کاربران با ثبت نام در این صرافی دسترسی به بیش از 100 رمز ارز محبوب را داشته و می‌توانند به راحتی با استفاده از ریال این ارزها را خریداری نمایند. در ادامه به بررسی دقیق‌تر و معرفی خدمات و ویژگی‌های صرافی کافه ارز خواهیم پرداخت.

 

نحوه ثبت نام در صرافی کافه ارز

 

نحوه ثبت نام در صرافی کافه ارز  بسیار ساده است. اما همچون دیگر صرافی‌های ایرانی موجود، صرافی کافه ارز نیز با توجه به وضعیت احراز هویت کاربران خود محدودیت‌هایی را بر روی آنها اعمال می‌کند. به طور کلی برای استفاده از خدمات صرافی کافه ارز نیاز  است که پس از ثبت نام از طریق لینک زیر ، مراحل احراز هویت را به اتمام برسانید:

 

ثبت نام و افتتاح حساب

 

در صرافی کافه ارز کاربر می‌تواند با 4 سطح کاربری مختلف فعالیت کند.

سطح VIP1: کاربر می‌تواند در صرافی کافه ارز با ارائه کردن یک تلفن همراه، ایمیل و شماره کارت بانکی به سطح VIP1 دسترسی پیدا کند. کاربران در این سطح توانایی معامله رمز ارز را نداشته و تنها دسترسی محدودی به ووچر پرفکت مانی و حساب آن به همراه امکان خرید گیفت کارت تا سقف 15 دلار در روز را خواهند داشت. همچنین محدودیت حداکثر برداشت 10 میلیون ریالی بر روی این سطح دسترسی وجود دارد.

 

VIP2: کاربران می‌توانند با ارائه تصویر کارت ملی به این سطح دسترسی داشته باشند. همچون سطح قبلی امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال برای این سطح کاربران وجود ندارد. اما کاربران می‌توانند رمز ارزهای دیجیتال موجود خود را تا سقف 15 دلار در روز به فروش برسانند. محدودیت خرید در این سطح به 100 دلار در روز و محدودیت برداشت به 100 میلیون ریال رسیده است.

 

VIP3: برای دسترسی به این سطح علاوه بر موارد قبلی می‌بایست تصویر سلفی و تلفن ثابت خود را نیز در صرافی کافه ارز تأیید نمایید. با این سطح دسترسی می‌توانید از قسمت ارزهای دیجیتال نیز استفاده کرده و به انجام معامله بپردازید. سقف سفارش 1500 دلار در روز و محدودیتی بر روی میزان برداشت روزانه ریالی بر روی این سطح دسترسی وجود نخواهد داشت.

 

VIP4: آخرین سطح دسترسی در صرافی کافه ارز سطح VIP4 می‌باشد. در این سطح علاوه بر موارد قبلی می‌بایست سلفی و کارت بانکی بنام را نیز در سیستم ثبت نمایید. محدودیت این حساب 40 هزار دلار در روز بوده و محدودیت برداشت ریالی در آن وجود ندارد.

 

 

امکانات صرافی کافه ارز

  • خرید و فروش ارزهای دیجیتال: در بخش صرافی ارز دیجیتال کافه ارز می‌توانید بیش از 100 ارز دیجیتالی محبوب را با استفاده از ریال معامله کنید. روش کار صرافی کافه ارز به صورت فروشگاهی است و یکی از معایب بزرگ این بخش نداشتن کیف پول اختصاصی است و کاربران باید دارایی‌های خریداری شده را به کیف پول دیگری انتقال دهند و امکان نگهداری این دارایی‌ها در کافه ارز وجود ندارد

 

  • خدمات ویزا کارت و مستر کارت: با توجه به تحریم‌های بین المللی ایرانیان نمی‌توانند خریدهای خود را در سایت‌های خارجی ثبت کنند. در کافه ارز شما می‌توانید انواع خدمات مربوط به ویزا کارت و مستر کارت را با استفاده از ریال انجام دهید.

 

  • شارژ حساب‌های خارجی: در این پلتفرم می‌توانید انواع حساب‌های بین المللی مختلف مانند پی پال، وب مانی، پرفکت مانی، پایر و… را با استفاده از ریال شارژ کرده و یا دارایی‌های خود در این حساب‌ها را به ریال تبدیل کنید.

 

  • پرداخت‌های بین المللی: کاربران کافه ارز می‌توانند انواع پرداخت‌های بین المللی خود از قبیل خرید هاست از سایت‌های خارجی، انواع آزمون‌های بین المللی، پرداخت‌های مربوط به سفارت و ویزا، خرید انواع اکانت‌های خارجی و… را در پلتفرم کافه ارز و با استفاده از ریال انجام دهند.

 

  • خرید زمین در متاورس: یکی از خدمات جالبی که این مجموعه به کاربران خود ارائه می‌دهد خرید زمین در متاورس است. مشتریان می‌توانند زمین‌های مورد نظر خود در متاورس را بدون نیاز به هیچ حساب خارجی و با استفاده از ریال در این بستر خریداری کنند.

 

اعتبار و رزومه صرافی کافه ارز

 

برای پیدا کردن بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی معتبر بر روی مطلب کلیک کنید.

قطعاً یکی از موارد بسیار مهم در زمینه انتخاب یک صرافی ایرانی اعتبار و رزومه کاری صرافی است. با توجه به نبود قوانین مشخص در زمینه ارزهای دیجیتال کاربران همیشه با خطرات بسیاری همچون از دست رفتن کل سرمایه خود در صرافی مواجه هستند. از همین رو انتخاب یک صرافی معتبر می‌تواند ریسک احتمال از دست رفتن سرمایه شما را کاهش دهد.

صرافی کافه ارز فعالیت خود را در سال 1398 شروع کرد. از زمان فعالیت تا کنون گزارشی مبنی بر کلاهبرداری، پول‌شویی یا … از این صرافی منتشر نشده است.

 

تفاوت صرافی کافه ارز با سایر صرافی‌ها

 

تفاوت صرافی کافه ارز با سایر صرافی‌ها را شاید بتوان در قابلیت خرید و فروش ووچر و البته انواع گیف کارت‌ها دانست. این صرافی توانسته با ایجاد این بازار طیف وسیعی از کاربران را جذب خود نماید. مزایا و معایب صرافی کافه ارز نیز در سطوح کاربری آن خلاصه می‌شود. برای دسترسی کامل به تمامی بخش‌های وب‌سایت و برداشته شدن محدودیت‌ها می‌بایست اطلاعات بسیاری را در اختیار صرافی قرار دهید.

هرچند که این صرافی تا کنون مواردی همچون هک و از دست رفتن اطلاعات را نداشته است. در دست دیگر پشتیبانی صرافی کافه ارز یکی از نقاط قوت این صرافی است. صرافی کافه ارز یکی از سریع‌ترین پشتیبانی‌ها را در میان تمامی صرافی‌های ایرانی شناخته شده دارد. کاربر می‌تواند به روش‌های متعددی همچون چت آنلاین، تماس مستقیم و ایمیل به پشتیبانی دسترسی داشته باشد.

کلام آ خر 

اما در آخر این شما هستید که تصمیم می‌گیرید از چه صرافی برای انجام معاملات خود استفاده نمایید. صرافی کافه ارز می‌تواند یک انتخاب مطلوب برای کسانی باشد که به دنبال معامله رمزارز در محیطی حرفه‌ای هستند. البته قابلیت خرید گیف کارت در این صرافی نیز باعث شده است تا کاربرانی که به دنبال نقد کردن منابع ارزی خود هستند نیز به این صرافی روی آورند.

 

ثبت نام و افتتاح حساب

 

دی ارز ، مرجع تخصصی معرفی بازارهای مالی