09102212635 واتس اپ info@deyarz.com

نقد کردن درآمد ارزی Freelance

نقد کردن درآمد ارزی برای افرادی که درسایت های خارجی به صورت دورکاری کار می کنند بسیار حائز اهمیت است.

دی ارز شما را با فری لنسرها آشنا میکند 

این افراد برای آنکه بتوانند درآمدهای خود را به ریال تبدیل کنند، لازم است تا از سایت های واسطه استفاده کنند. در برخی روش های نقد کردن درآمد، سود چندانی عاید کاربر نمی شود و بهتر است روش دیگری را جایگزین کند.

نقد کردن درآمد ارزی زمانی اتفاق می افتد که افراد بر اساس (دانش و تخصصی) که دارند در شرکت های خارجی کار کرده و درآمد دلاری کسب کنند.

برای مثال افرادی که در یوتیوب تولید محتوا می کنند درآمدی کسب می کنند که به آن درآمد دلاری می گویند. برخی از افراد نیز از طریق برنامه نویسی برای سایت های خارجی به این درآمد دست پیدا می کنند. برخی دیگر با به فروش گذاشتن محصولات درآمد کسب می کنند، پس راه های کسب درآمد دلاری بسیار گوناگون است.

 

فریلنسر چیست؟ freelancer

فریلنسر کیست ؟ فریلنسر به افرادی گفته می شود که به اصطلاح خودشان برای خودشان کار می کنند که معنای لغوی آن آزادکار می باشد. مزیت اصلی این شغل این است که در هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید کار انجام دهید.

البته آنقدر ها هم فکر می کنید اوضاع عالی نخواهد بود و مشکلاتی هم بر سر راه این افراد وجود خواهد داشت. بطور کلی فریلنسینگ به معنای آزادکاری و فریلنسر به کسی گفته می شود که خود اشتغال است.

بعضی از فریلنسر ها با شرکت های خارجی قرارداد بسته و برخی دیگر فقط برای کسب شهرت کار می کنند. بنابراین برخی افراد به صورت مستقل به فعالیت می پردازند و افرادی هم به وسیله ی موسسات به دیگران معرفی می شوند.

 

نقد کردن درآمد ارزی

دستمزد فریلنسر ها نیز با یکدیگر متفاوت بوده و هر کس با توجه به تجربه و مهارتی که دارد درآمد کسب می کند. بطور مثال برخی از آزادکاران مبلغ دستمزد را ساعتی دریافت می کنند. در صورتی که عده ای دیگر مبلغی را به عنوان پیش دریافت می گیرند تا کار را شروع کنند. برای پروژه های پیچیده نیز پس از پایان کار و بازخورد مطلوب، دستمزد به آزادکار پرداخت می شود.

 

نقد كردن دلار پی پال

نقد کردن درآمد ارزی و دلار پی پال بسیار محبوب و پرطرفدار است. زیرا تعداد پرداخت ها در این درگاه بالا بوده و بستری امن و سریع برای تبدیل انواع ارزها به ریال است. این درگاه ارز شما را خریداری کرده و در زمان مشخص شده با دریافت کارمزد تعیین شده (معادل ریالی) را به حساب شما واریز می کند.

مدت زمان تسویه با مشتری ظرف مدت( 24 تا 72 )ساعت انجام شده و کارمزد خرید دلار 10%کمتر از قیمت خرید اسکناس روز می باشد.

نقد کردن درآمد ارزی ایران از طریق راه های زیر امکان پذیر است :

• کسب درآمد از طریق یوتیوب
• کسب دلار از فارکس
• کسب درآمد از طریق فروش در آمازون
• کسب درآمد از طریق فروش آموزش
• کسب درآمد از طریق دنیای فریلنسری
• کسب درآمد از طریق فروش عکس
• کسب درآمد از طریق همکاری در فروش

کسب درآمد ارزی از طریق راه هایی که در قسمت قبل ذکر شد امکان پذیر است. هر فرد با توجه به توانایی های خود می تواند هر کدام را انتخاب کرده و در آن حوزه فعالیت کند.

برای استفاده از درگاه پی پال ابتدا باید حساب کاربری ایجاد کنید. سپس در قسمت پایین صفحه (نقد کردن ارز پی پال) فرم درخواستی را تکمیل نمایید. در این قسمت قیمت روز ارزها راس ساعت 12 ظهر بروزرسانی می شود.

صرافی نقد پی پال این امکان را به شما می دهد ، با داشتن درآمد دلاری با تورم ها مقابله کنید. بدین ترتیب فشارهای مالی تاثیر کمتری روی زندگیتان خواهد داشت.

 

صرافی نقد پی پال

زمانی که شما برای دریافت درآمد دلاری در ایران با یک کارفرمای خارجی سروکار داشته باشید باید در مورد (نحوه پرداخت دستمزد) نیز با او به توافق برسید. با بهره گیری از پی پال می توانید تسویه حساب های منظمی را تجربه کنید و از (سرعت انتقال وجه) در کوتاه ترین زمان ممکن لذت ببرید. میزان کارمزد برای انجام انتقال وجه بسیار مناسب بوده و تمامی کاربران می توانند از این امکان بهره مند شوند.

 

کسب درآمد دلاری از گوگل

کسب درآمد دلاری از گوگل به دو روش امکان پذیر است :
• کسب درآمد از طریق گوگل ادز
• کسب درآمد از طریق گوگل ادسنس
* کسب درآمد از طریق گوگل ادز : در این روش شما با پرداخت هزینه ای به گوگل، وبسایت خود را به صفحه اول نتایج جستجو می رسانید. بدین معنا که کاربران با سرچ موضوع مرتبط با وبسایت شما، در لیست جستجو ها، وبسایت شما در صدر خواهند دید.
* کسب درآمد از طریق گوگل ادسنس : در این روش شما به عنوان دارنده ی یک رسانه ی اینترنتی پربازدید، با شرکت گوگل قرارداد می بندید. شرکت گوگل نیز تبلیغات مشتریان خود را در صفحه ی شما قرار می دهد و به (ازای هر کلیک روی تبلیغات) انجام شده هزینه ی به شما پرداخت می کند.
روش دوم بسیار پرکاربرد بوده و خیلی از متخصصان ایرانی در حوزه های مختلف از این طریق درآمد دلاری دریافت می کنند.

درآمد دلاری در منزل

از معروفترین این سایت ها می توان به سایت یودمی اشاره کرد. کافی است در این سایت ثبت نام کرده و آموزش مورد نظر خود را در آن قرار دهید. لازمه ی این کار دانستن زبان های خارجی است. با ضبط ویدئو های آموزشی به زبان های خارجی ضمن ارائه ی آموزش به درآمد دلاری نیز می رسید.

نقد کردن درآمد ارزی شاید در گذشته کمی دشوار بوده باشد اما در حال حاضر با صرف وقتی اندک، می توان (درآمد دلاری) را به حساب بانکی خود در ایران انتقال داد. به همین دلیل است که استقبال از کسب و کارهای مجازی در خارج از کشور بسیار محبوب شده است.

اگر میخواهید بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانیان و بروکرها را بشناسید بر روی مطلب کلیک کنید.

 

خلاصه

کسب درآمد دلاری در منزل امروزه بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. افراد زیادی در حوزه های مختلف فعالیت می کنند و به درآمد های پرسودی دست پیدا کرده اند. یکی از پردرآمدترین صنایع جهان، صنعت آموزش است. سایت های آموزشی زیادی وجود دارند که شما می توانید آموزش های خود را در آن قرار داده و به درآمد دلاری دست پیدا کنید.

 

دی ارز ، مرجع تخصصی معرفی بازارهای مالی