09102212635 واتس اپ info@deyarz.com

بروکر اف ایکس چویس FX Choice

بروکر اف ایکس چویس FX Choice یکی از بروکرهای شناخته شده به حساب می آید که به علت داشتن یک سری ویژگی های خاص طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. خدمات بروکر اف ایکس چویس FX Choice با تعرفه ای مناسب در اختیار کاربران قرار می گیرند. امروز در نقد و بررسی بروکر اف ایکس چویس FX Choice، ما قصد داریم تا خدمات و ویژگی های این بروکر را با هم بررسی کنیم و نحوه افتتاح حساب در بروکر را به شما آموزش دهیم.

 

نحوه افتتاح حساب در بروکر FX Choice

رگولهروش واریز و برداشتلوریجحداقل شارژ
FSC
ریالی ، ارزهای دیجیتال
۱:۲۰۰
۱۰ دلار

برای افتتاح حساب در بروکر FX Choice شما نیازی به گذراندن مراحل و پروسه های پیچیده ندارید. فقط کافی است که از طریق لینک زیر به این وب سایت وارد شوید و روی گزینه ثبتنام کلیک کنید:

 

ثـبـت نـام و افتتاح حساب

بروکر اف ایکس چویس FX Choice

 

پس از ورود به لینک بالا و انتخاب گزینه ثبتنام ، شما باید اطلاعات مورد نیاز موجود درون فرم را پر کنید. نیاز است نام و نام خانوادگی تان و سپس آدرس ایمیل و رمز عبور انتخابی را ثبت نمایید. توجه داشته باشید که انتخاب رمز عبور ایمن امنیت اکانت را افزایش می دهد.

با پر کردن این فرم، شما وارد قسمت دوم ثبت نام خواهید شد. در این قسمت شما باید اطلاعات تماستان را وارد کنید تا در صورت بروز مشکل، اف ایکس چویس بتواند با شما تماس بگیرد. پس از اتمام همه این مراحل، شما می توانید ثبت نام را کامل نمایید.

پس از اتمام افتتاح حساب در بروکر اف ایکس چویس FX Choice، نوبت به احراز هویت می رسد. پروسه احراز هویت در این بروکر همچون سایر نهاد های بین المللی می باشد. شما باید یکی  از مدارک موجود در لیست زیر را در سایت ثبت کنید. توجه داشته باشید که ثبت همه مدارک الزامی نـیست.

  • اسکن از همه صفحات پاسپورت
  • اسکن از پشت و روی کارت ملی
  • اسکن از پشت و روی گواهینامه
  • اسکن از پشت و روی کارت مهاجرت یا اقامت دائم

برای احراز هویت در بروکر اف ایکس چویس، شما باید از فرمت های رایج تصویر همچون Jpg یا Png استفاده نمایید. در صورت بروز مشکل، شما می توانید از قسمت پشتیانی، درخواست خود را ثبت نمایید. از جمله دیگر راه های موجود برای استفاده از خدمات پشتیبانی این بروکر می توان به لیست زیر اشاره کرد.

  • آدرس ایمیل بروکر اف ایکس چویس: info@myfxchoice.com
  • شماره تماس مستقیم: +52 8868 6826 55 52

 

انواع حساب‌
Optimum
CLASSIC
Pro
حداقل واریز
10 دلار
100 دلار
100 دلار
اسپرد
از 1.5 پیپ
از 0.5 پیپ
از 0 پیپ
لوریج
1:1000
1:200
1:200
استاپ اوت
15%
15%
20%
کمیسیون
بدون کمیسیون
بدون کمیسیون
بدون کمیسیون

 

 

ویژگی های بروکر اف ایکس چویس FX Choice

به صورت کلی این بروکر برای اولین بار در سال 2010 کار خود را شروع کرد. مجوز فعالیت این بروکر توسط سرویس مالی FSC ارائه شده است و همین مسئله توانسته بر روی محبوبیت و شهرت اف ایکس چویس تاثیر گذار باشد. لازم به ذکر است که این بروکر در میان تریدر های غربی طرفداران زیادی به دست آورده است.

چرا که بروکر اف ایکس چویس FX Choice همواره بر روی کیفیت خدمات ارائه شده حساس بوده و به دنبال بهبود و ارتقا آنها است. جالب است بدانید که در سال 2019 این بروکر 12 بار جایزه سرویس خوب به مشتریان ارائه شده توسط LiveHelpNow را دریافت کرد.

این بروکر واریز و برداشت از طریق ریالی، دلار، یورو، و ارز های دیجیتالی همچون بیت کوین، لایت کوین و اتریوم را پشتیبانی می کند. این بروکر چندین برنامه برای درآمد بیشتر دارد. از جمله این برنامه ها می توان به برنامه همکاری، سرویس های کپی ترید و  اکانت های RAM اشاره کرد.

اگر میخواهید بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانیان و بروکرها را بشناسید بر روی مطلب کلیک کنید.

 

نحوه شارژ و برداشت در بروکر اف ایکس چویس

بروکر اف ایکس چویس FX Choice با استفاده از راه های مختلفی حساب کاربران را شارژ می کند. شما می توانید از طریق:

  • ریالی (بصورت درگاه آنلاین با رمز دوم)
  • سرویس های اعتباری الکترونیک (وبمانی ، پرفکت مانی و…)
  • ارز های دیجیتال (بیتکوین ، اتریوم و…)
  • حساب بانکی بین المللی

 حساب خود را شارژ نمایید. برای انجام این کار فقط کافی است که وارد قسمت مربوط به Deposit در پنل کاربری تان شوید. در این قسمت شما نحوه واریز وجه را بصورت دلخواه انتخاب می کنید.  اگر شما از حساب پی پال استفاده می کنید، پروسه واریز وجه سرعت بیشتری به خود می گیرد اگر از ارز های دیجیتال استفاده کنید، باید از آدرس ولت به روز استفاده نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید. درون همان صفحه نحوه ثبت و تایید درخواست درج شده است. پس از دنبال کردن دستور العمل های موجود و واریز وجه، شما می توانید بالانس Balance اکانت را بررسی کنید و مطمئن شوید که وجه مورد نظر به حساب واریز شده است.

ثـبـت نـام و افتتاح حساب

 

دی ارز ، مرجع تخصصی معرفی بازارهای مالی