09102212635 واتس اپ info@deyarz.com

صرافی نوبیتکس Nobitex

 

صرافی نوبیتکس  Nobitex یکی از صرافی‌های معتبر ایرانی است که توانسته خدمات ارزشمندی به کاربران خود ارائه دهد. هدف نوبیتکس فراهم نمودن بستری سریع و راحت برای خرید و فروش رمز ارزهای بازار کریپتوکارنسی می‌باشد. این وبسایت که فعالیت خود را از تابستان 1396 آغاز نموده، توانسته بازخورد قابل قبولی از مخاطبان دریافت کند.

اگر به دنبال مرکزی برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال هستید، میتوانید از خدمات این سایت بهره مند شوید. با توجه به رشد چشمگیر علاقه مندان به ارزهای دیجیتال بر آن شدیم که در این مقاله به معرفی خدمات و ویژگی های صرافی نوبیتکس  Nobitex بپردازیم. چه یک تریدر حرفه‌ای باشید و چه سرمایه گذاری آماتور این مطلب برای‌تان مفید خواهد بود.

ثبت نام در صرافی نوبیتکس  Nobitex

قطعا می‌دانید برای شروع سرمایه گذاری در هر سایتی نیاز به ثبت نام و طی کردن پروسه احراز هویت دارید. بنابراین در این مرحله از آموزش صرافی نوبیتکس  Nobitex قصد داریم تا نحوه نام نویسی در این پلتفرم را بررسی کنیم:

  1. در گام نخست از طریق لینک زیر وارد سایت صرافی نوبیتکس شوید :

 

ثـبـت نـام و افتتاح حساب

پس از باز کردن لینک بالا با فرم ثبت نام مواجه می‌شوید. در این صفحه باید فرم مربوطه را با دقت پر کرده و اطلاعات را برای نوبیتکس ارسال نمایید.

صرافی نوبیتکس Nobitex

  1. در گام بعدی باید منتظر ارسال لینک فعالسازی به ایمیل خود بمانید. با کلیک روی این لینک حساب کاربری شما ایجاد خواهد شد.

 

صرافی نوبیتکس Nobitex

 

احراز هویت در سایت نوبیتکس

 

تا اینجا حساب کاربری شما با موفقیت افتتاح شده است، اما سطح کاربری شما صفر خواهد بود، چرا که فعالیت در بازارهای مالی منوط به احراز هویت است. بنابراین اگر می‌خواهید معاملات خود را آغاز کنید، باید احراز هویت سطح کاربری خود را حداقل به سطح یک برسانید. برای این کار کافی است مراحل زیر را طی کنید:

  1. ابتدا در حساب خود روی دکمه احراز هویت کلیک کنید. در ابتدا می‌بایست شماره تلفن همراه را ارسال کنید و کد تایید ارسالی را وارد نمایید.

 

صرافی نوبیتکس Nobitex

 

  1. در مرحله بعدی نوبت به وارد کردن اطلاعات کارت شناسایی می‌رسد. فیلدهای مربوطه را با دقت کامل کنید.

 

صرافی نوبیتکس Nobitex

 

  1. در گام سوم باید اطلاعات حساب بانکی خود را بارگذاری نمایید.

 

صرافی نوبیتکس Nobitex

  1. فرم چهارم مربوط به آدرس محل سکونت، کد پستی و تلفن همراه و ثابت می‌باشد.

 

  1. صرافی نوبیتکس Nobitex
  2. اما در گام پنجم از احراز هویت نوبیتکس باید در انتظار تماس اپراتور با تلفن ثابت بمانید. زمانی که اپراتور تماس گرفت، کدی برای شما خوانده خواهد شد. کد را باید در کادر مربوطه وارد کنید.

صرافی نوبیتکس Nobitex

  1. در آخرین مرحله کافی است عکس خود را مطابق دستورات نوبیتکس ارسال کنید.

خوشبختانه تا به اینجا فرآیند احراز هویت در صرافی نوبیتکس  Nobitex به خوبی انجام شد. اکنون باید منتظر تایید اطلاعات بمانید تا حساب کاربری شما به سطح یک ارتقا پیدا کند. در این صورت می‌توانید معامله در بازار ارز دیجیتال را شروع کنید. اگر به دنبال سرمایه گذاری کلان در بازار هستید، سطح یک کاربری برای شما مناسب نیست. بنابراین وقت را تلف نکنید و با ارتقای حساب خود به سطح دو و سه محدودیت معاملات را افزایش دهید.

انواع سطوح کاربری در صرافی نوبیتکس 

  • سطح 1

کاربرانی که ایمیل و شماره موبایل و کد ملی به همراه کارت ملی و اطلاعات حساب بانکی را تایید شده داشته باشند جزو این دسته نیز قرار میگیرند ، واریز ارز به صورت نامحدود و همچنین امکان مبادله در بازارهای ارزی ( ارز دیجیتال به ارز دیجیتال و ارز دیجیتال به ریال ) به صورت نامحدود برای این کاربران در این سطح امکان پذیر است. سقف واریز برای این کاربران تا 500 هزار تومان در 24 ساعت میباشد و همچنین سقف برداشت ارزی معادل 100 میلیون تومان و سقف برداشت ریالی معادل 20 میلیون تومان در 24 ساعت اخیر میباشد. و مجموع سقف درخواست برداشت در 30 روز ، 1.5 میلیارد میباشد. 

سطح 2 

کابررانی که اطلاعات بالا را به همراه تلفن ثابت تکمیل نموده ، در این سطح میباشند ، به اطلاعیه بانک مرکزی کاربران تا سقف 25 میلیون تومان میتوانند از طریق کارت های شتابی خرید خود را در صرافی ها و حوزه ارز دیجیتال انجام دهند. همچنین معاملات به صورت نامحدود در صرافی نوبیتکس خواهند داشت. سقف برداشت به صورت ریالی و ارز در مجموع 500 میلیون تومان میباشد که به صورت ارزی 200 میلیون تومان و به صورت ریالی 300 میلیون تومان نیز میباشد. و مجموع درخواست ها در 30 روز نیز 3 میلیارد تومان قابل انجام است. 

سطح 3

کاربرانی که حداقل یک ماه از سابقه فعالیتشان گذشته باشد و حداقل 500 میلیون تومان واریزی داشته باشند و ارزش برداشت های کاربران در مجموع و در 30 روز گذشته معادل 2.5 میلیارد بوده است میتوانند در صرافی نوبیتکس درخواست ارتقاع سطح کاربری خود را ثبت بفرمایند، در این سطح واریز و برداشت همانند سطح های قبلی میباشد و همچنین سقف برداشت ریال و ارز در 24 ساعت 1 میلیارد بوده و  مجموع برداشت ها در 30 روز 15 میلیارد خواهد بود. 

طرح تریدر ( معامله کننده ) 

 سطح تریدر برای آن دسته از کاربرانی است که در صرافی نوبیتکس قصد معامله و خرید و فروش در بازارهای رمز ارز دارند ، در این سطح از کاربران در نوبیتکس امکان برداشت رمز ارز را ندارند و تنها امکان واریز ارز دیجیتال و ریال و برداشت ریالی داشته باشند و در عوض امکان واریز و برداشت رمز ارز بیشتر و کارمزد کمتری نیز بهرهمند خواهند شد.

کاربران در سطوح یک و دو امکان فعال کردن این سطح را نیز دارند اما برای خروج از این سطح شرایط خاصی ممکن است لازم باشد و حتما برای برداشت رمزارز میبایست از این سطح خارج شوند. برداشت های ریالی در سطح تریدر 300 میلیون تومان در 24 ساعت و در 30 روز معادل 9 میلیارد میباشد ، و تا زمانی که حساب تریدر برای شما فعال باشد از کارمزد 0.1% برای میکر و برای حالت تیکر 0.15% بهرهمند خواهید بود . 

سطح ویژه

کاربرانی سطح 3 که به مدت 3 ماه در صرافی نوبیتکس فعالیت داشته باشند و میانگین حجم معاملات آنها 5 میلیارد میتوانند درخواست خود را برای ارتقاع سطح کاربری در نوبیتکس ارسال کنند. 

 

نحوه خرید و فروش در صرافی نوبیتکس  Nobitex

برای خرید و فروش در بازار نوبیتکس دو روش کلی وجود دارد. در واقع خرید و فروش رمز ارز در این صرافی ایرانی به 2 صورت سفارش سریع و سفارش محدود قابل اجرا می‌باشد:

اگر به دنبال صرافی دارای اعتبار هستید جهت مشاهده فهرست صرافی های ارز دیجیتال معتبر کلیک کنید.

دانلود صرافی نوبیتکس 

دانلود اپلیکیشن نوبیتکس 

بازار آزمایشی نوبیتکس 

سفارش محدود

در خرید و فروش به شیوه سفارش محدود شما باید قیمت مدنظر خود را در پیشنهاد دهید. البته در این روش هیچ تضمینی برای موفقیت آمیز بودن معامله وجود ندارد. انجام معاملات در این روش به فاکتورهای متعددی مانند جهت حرکت بازار بستگی دارد. بنابراین ممکن است سفارش شما با تاخیر انجام شود، یا اصلا ثبت نشود.

صرافی نوبیتکس Nobitex

سفارش سریع

در این روش از خرید و فروش در صرافی نوبیتکس  Nobitexتنها کافی است میزان حجم مورد نیاز برای خرید یا فروش رمز ارز را وارد کنید. در این صورت معامله بر حسب قیمت فعلی بازار انجام می‌شود. چنین

سفارش‌هایی به صورت 100 درصدی روی می‌دهند.

 

صرافی نوبیتکس Nobitex

کارمزد صرافی نوبیتکس  Nobitex

کارمزد صرافی یکی از مهمترین فاکتورها برای شروع معاملات است. جالب است بدانید صرافی نوبیتکس کارمزد خود را مطابق با حجم معاملات هر کاربر در نظر گرفته است. به عبارتی هرچه حجم معاملات کاربر بیشتر باشد، کارمزد کمتری در معامله بعدی می‌پردازد. 

کارمزد معاملات در صرافی نوبیتکس بر اساس معاملات از سمت خریدار و فروشنده گرفته میشود و به صورت درصدی میباشد و به صورت درصدی نیز از حجم دارایی ها گرفته میشود ، به عنوان مثال اگر بخواهی بیتکوین را بفروشید و ریال دریافت کنید کارمزد از ریال گرفته میشود و برعکس در صورتی که قصد خرید بیتکوین با ریال را داشته باشید کارمزد شما از بیتکوین گرفته میشود 

کارمزدها برای سفارشات میکر ( سفارش گذار و یا بازار ساز ) و تیکر ( سفارش بردار و یا خریدار آن ارز ) متفاوت است . 

منظور از میکر کسی است که سفارشات خود را با لیست قیمت مد نظر ثبت کرده و منظور از تیکر کسی است که سفارش های موجود در لیست قیمت ها را انتخاب نموده و خرید خود را نیز انجام میدهد. در زمان سفارش گذاری کارمزد به صورت میکر نمایش داده میشود اما اگر سفارش به صورت میکر در بازار ثبت و انجام شود کارمزد کسر میشود. 

کارمزد ها در بازارهای تتری و تومانی متفاوت است ، بازارهای تتری منظور بازارهایی است که مقصد آن تتر است ( بیتکوین / تتر ) و بازارهای تومانی منظور مقصد تومان است. ( تتر / تومان ) 

پله های کارمزدی در صرافی نوبیتکس نیز بر اساس حجم معاملات 30 روز منتهی به روز معامله تغییر میکند. 

کارمزد معاملات در تمام سطوح کاربری به غیر از سطح تریدر بر اساس حجم معاملات سی روز مطابق جدول زیر محاسبه میگردد. 

پله کارمزدی
حجم معاملات ۳۰ روز گذشته
تومانی
تومانی
تتری
تتری
انواع سطوح
قیمت معاملات
میکر
تیکر
میکر
تیکر
پایه
کمتر از 100 میلیون تومان
0.2%
0.25%
0.1%
0.13%
VIP1
بین 100 تا 300 میلیون تومان
0.17%
0.2%
0.095%
0.12%
VIP2
بین 300 تا 1 میلیارد تومان
0.15%
0.19%
0.09%
0.11%
VIP3
بین 1 تا 5 میلیارد تومان
0.125%
0.175%
0.08%
0.1%
VIP4
بین 5 تا 20 میلیارد تومان
0.1%
0.155%
0.07%
0.1%
VIP5
بین 20 تا 80 میلیارد تومان
0.09%
0.145%
0.065%
0.095%
VIP6
بیش از 80 میلیارد تومان
0.08%
0.135%
0.06%
0.09%

 

سخن پایانی

در کنار تمام ویژگی‌ها و خدمات  ،  اعتبار صرافی نوبیتکس  Nobitex مطلوب است زیرا روزانه افراد زیادی در این سایت سرمایه گذاری می‌کنند. نوبیتکس با پشتیبانی خوب، تنوع در رمز ارزها و کارمزد مناسب مورد توجه تریدرها و سرمایه گذاران بازار ارز دیجیتال قرار گرفته است. اگر شما هم به دنبال یک منبع راحت برای شروع معاملات خود هستید، این صرافی یکی از گزینه‌های مناسب می‌باشد.

ثـبـت نـام و افتتاح حساب

 

دی ارز ، مرجع تخصصی معرفی بازارهای مالی