09102212635 واتس اپ info@deyarz.com

کیف پول تراست ولت Trust wallet چیست؟

 

کیف پول تراست ولت یک کیف پول نرم افزاری است که می توان آن را بر روی گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار داد. این کیف پول از سال ۲۰۱۷  فعال شده است و با امنیت بسیار بالایی که دارد، کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

این پول را می توان به عنوان یکی از جامع ترین والت های موجود به شمار آورد که امکانات و قابلیت های بسیار گسترده ای را ارائه می کند. در ادامه قصد داریم به بررسی و معرفی کیف پول تراست ولت بپردازیم و آموزش کیف پول تراست ولت  را مورد بررسی قرار دهیم.

 

کیف پول تراست ولت چه مزیت هایی دارد؟

 

به طور کلی، کیف پول تراست ولت مزایای متعددی دارد که به شرح زیر است:

  • پشتیبانی گسترده از رمز ارزها: می توان گفت هیچ رمز ارزی را پیدا نمی کنید که کیف پول تراست ولت از آن پشتیبانی نکند. این پشتیبانی گسترده این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد که رمز ارز های مورد علاقه خود را در این والت، نگهداری نمایند.
  • سهولت نصب و استفاده: تنها با صرف چند دقیقه می توان در تراست ولت، یک کیف پول جدید ایجاد کرده یا کیف پول خود را بازیابی نمود. بدین ترتیب، تمامی افراد می توانند به راحتی از مزایای این ولت بهره مند شوند.
  • امکان خرید رمز ارزها: هنگام استفاده از کیف پول تراست ولت، احتیاج نیست که برای خرید رمز ارز ها و دارایی های خود، به صرافی مراجعه نمایید. بلکه می توانید در همین بستر به خرید رمز ارز پرداخته و دارایی های مورد نظر خود را تهیه نمایید.
  • قابلیت سهم گذاری در رمز ارز های متفاوت: سهم گذاری فرآیندی است که طی آن، بر روی رمز ارز های گوناگون، سرمایه گذاری صورت می گیرد. در این حالت می توان رمز ارز مورد نظر را در یک پروتکل مخصوص قفل کرده و به صورت ماهانه یا سالانه، سود حاصل از آن را برداشت نمود.

 

 کیف پول تراست ولت چه معایبی دارد؟

 

همان طور که مطرح شد، کیف پول تراست ولت مزایای خوبی را برای کاربران فراهم آورده است، اما بهتر است پیش از استفاده از این ولت، از معایب آن نیز آگاهی پیدا کنید:

  • فقدان امکان بازیابی حساب، از طریق بخش پشتیبانی: تنها راه بازیابی حساب در کیف پول تراست ولت، استفاده از کد بازیابی ۱۲ کلمه ای است و هیچ روش دیگری برای بازیابی حساب فراهم آورده نشده است.
  • امکان بروز کلاهبرداری: در این بستر می توان به راحتی از دی اپ های متفاوت استفاده نمود، اما این قابلیت می تواند در برخی موارد مضر واقع شود. زیرا امکان رخنه دی اپ های مزاحم را نیز فراهم می آورد.

 

راهنمای نصب کیف پول تراست ولت

در این مرحله، برای پاسخ به این سوال که چطور می توانیم از کیف پول تراست ولت استفاده کنیم، به آموزش ساخت کیف پول تراست والت می پردازیم.

 

مرحله اول: نصب کیف پول تراست ولت

طبیعتا در مرحله اول می بایست نسبت به دانلود کیف پول تراست ولت اقدام کرد. می توانید برای نصب این برنامه به اپ استور یا گوگل پلی مراجعه نمایید.  پس از نصب برنامه، صفحه ای مشابه تصویر زیر برایتان قابل مشاهده خواهد بود. لازم است در ابتدا (Create a new Wallet) را برگزینید تا فرآيند ساخت کیف پول آغاز شود.

 

 مرحله دوم: پذیرش شرایط کاربری

برای ادامه فرآيند نصب، می بایست تا با شرایط کاربری تراست ولت موافقت نمایید. بدین منظور می لازم است تیک گزینه را بزنید تا با شرایط تراست ولت موافقت شود. سپس دکمه Continue را فشار دهید.

 

مرحله سوم: ذخیره کردن عبارت بازیابی

می توان گفت این مرحله یکی از مهمترین مراحل برای ساخت کیف پول تراست ولت است که عبارات امنیتی کیف پول در اختیارتان قرار می گیرد و می بایست بلافاصله آن را در محلی امن ذخیره نمایید. زیرا این عبارات بازیابی، تنها راه برای بازیابی کیف شما خواهد بود. بهترین روش برای نگهداری این عبارات این است که آن را بر روی کاغذ یادداشت کرده و در جای امن نگهداری نمایید. بعد از یادداشت کردن این عبارات، گزینه Continue را انتخاب نمایید.

 

 

مرحله چهارم: کلمات بازیابی را تایید نمایید

در این گام لازم است تا عبارات بازیابی که در مرحله قبل یادداشت کرده اید را وارد کرده و تایید نمایید. این مرحله برای اطمینان حاصل کردن از این است که اطلاعات بازیابی را به شکل درست ذخیره کرده باشید. پس از انجام این مرحله، گزینه Continue را انتخاب نمایید.

با کلیک بر روی لیست کامل صرافی های ارز دیجیتال ایرانی و بروکرها ، مشخصات آنها را مطالعه کنید.

 

 

مرحله پنجم: اتمام فرآیند نصب و ورود به برنامه

پس از طی کردن موارد بالا، نرم افزار کیف پول تراست ولت نصب و راه اندازی شده و به راحتی می توانید از آن استفاده نمایید. فقط کافی است تا در هنگام خرید ارز های دیجیتال آدرس کیف پول خود را وارد نمایید تا دارایی هایتان به کیف پول واریز شود.

 

دی ارز ، مرجع تخصصی معرفی بازارهای مالی