09102212635 واتس اپ info@deyarz.com

خرید ووچر پرفکت مانی e-Voucher

ووچر پرفکت مانی در حکم کوپن الکترونیکی است که در سرویس های مالی و سیستم پرداخت Perfect Money کاربرد دارد.

دی ارز در این مقاله قصد دارد شما را با این ارز الکترونیک محبوب آشنا کند

سیستم پرفکت مانی برای همه استفاده کنندگان خود امکان انتقال پول و پرداخت سریع، آسان و ایمن را از طریق اینترنت فراهم کرده است. این امکانات فرصت های قابل توجهی را برای تمامی کاربران اینترنت و صاحبان مشاغل آنلاین به وجود آورده است.

 

خرید ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی توانسته به هدف خود که رساندن تراکنش های آنلاین به سطح مطلوب است، دست یابد. کاربران از طریق این سیستم پرداخت، می توانند عملیات زیر را انجام دهند:
نقل و انتقال پول میان اعضای پرفکت مانی.
واریز و دریافت اینترنتی برای پروژه های کسب و کارهای مختلف.
انجام پرداخت های منظم و دوره ای  آنلاین.
ذخیره ایمن وجوه پول در حساب الکترونیکی.
کسب سود ماهانه در قبال سپرده سازی.
امکان پرداخت سریع برای خرید آنلاین کالاها و خدمات.

ووچر پرفکت مانی در زمره سامانه های پرداخت الکترونیکی است که از وظیفه ای مشابه با دیگر سیستم های پرداخت مانند وب مانی یا پی پال برخوردار می باشد. هر کد ووچر حاوی یک کوپن الکترونیکی و یک کد فعال سازی می باشد.

 

خرید ووچر پرفکت مانی

 

روش های مختلف برای استفاده از سرویس پرفکت مانی کدامند؟

پرفکت مانی امکان انجام تراکنش را در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه فراهم می کند. روش های گوناگونی جهت استفاده از این سرویس وجود دارد. یکی از روش های اصلی استفاده از ووچر پرفکت مانی است. این ووچر ها مانند کوپن الکترونیکی یا کارت هدیه عمل می کند.

در طول سال‌ها، ابزارهای مالی مختلفی به وجود آمده که مردم با استفاده از آنها می‌توانند بدون همراه داشتن پول نقد، پرداخت‌های پولی داشته باشند. همچنین تراکنش‌های خود را به آسانی و با ایمنی بهتری انجام دهند. خرید ووچر پرفکت مانی نیز یکی از ابزارهایی است که هدف آن تسهیل تراکنش‌ها می باشد. این ووچر نوعی چک الکترونیکی است که از آن برای واریز یا برداشت و نقل و انتقال وجه در بین حساب های پرفکت مانی استفاده می شود.

 

خرید ووچر پرفکت مانی 

داده های این کوپن الکترونیکی مشتمل بر موارد زیر است:
کد دیجیتال 16 رقمی دیجیتال و یونیک.
کد فعال سازی و منحصر به فرد 10 رقمی.
میزان اعتبار به عنوان مثال 1000 USD.
تاریخ ایجاد: به عنوان نمونه 23.10.2022  20:30.
همچنین در حکم نوعی چک بانکی الکترونیکی عمل می کند که به عنوان ابزاری برای برداشت و سپرده به کار می رود. کوپن پرفکت مانی به راحتی در بیش از 100 کشور در سراسر جهان قابل استفاده است.

 

نحوه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی چگونه است؟

صدور ووچر آنی و اتوماتیک بوده و شامل مراحل زیر است:
ابتدا وارد اکانت سیستم در سامانه پرداخت پرفکت مانی شوید.
در حساب کاربری خود وارد بخش Withdraw یا برداشت شوید.
یک برچسب ووچر الکترونیکی ظاهر می شود.
با کلیک روی این برچسب، صفحه e-voucher depository  یا سپرده ووچر الکترونیکی ظاهر می شود.
پس از آن با کلیک روی purchase new e-voucher، خرید ووچر الکترونیکی جدید را انتخاب کنید.

 

اکانت پرفکت مانی

برای تهیه و خرید ووچر پرفکت مانی مراحل زیر را ادامه دهید:
روش پرداخت را انتخاب نمایید. البته این امکان تنها در صورتی که بیش از یک حساب برای تراکنش ارزی باز کرده باشید، ایجاد می شود.
مقدار ووچر مورد نیاز خود را برگزینید. قیمت ووچر پرفکت مانی به صورت لحظه ای در پنل کاربری سامانه قابل مشاهده است.
بر روی گزینه Review purchase یا بازنگری خرید کلیک کنید.

پس از تکمیل اطلاعات در عملیات فوق، گزینه Purchase Perfect Money voucher یا خرید ووچر پرفکت مانی را انتخاب کنید.
پس از آنکه خرید ووچر پرفکت مانی اتوماتیک پایان یافت، یک پیام متنی دریافت خواهید کرد که حاوی کد فعال سازی می باشد. توجه داشته باشید در صورتی که فعلا قصد استفاده از آن را ندارید، این کد را دور از دسترس افراد دیگر و در مکانی امن نگه دارید.

اگر قصد فروش و خرید ووچر پرفکت مانی را داشته باشید، لازم است مراحل فوق در آموزش خرید کوپن پرفکت مانی را تکرار کنید. تنها در مرحله آخر گزینه فروش ووچر پرفکت مانی را انتخاب کنید.

جهت مقایسه بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی و بروکرها بر روی مطلب کلیک کنید.

خرید ووچر پرفکت مانی

 

چگونه می توان از کوپن پرفکت مانی استفاده کرد؟

 در حال حاضر، بیشتر از دویست صرافی معتبر در سراسر جهان مبادلات پرفکت مانی را انجام می دهند. یک صرافی آنلاین ووچر پرفکت مانی به نام XMLGold که بالاترین امتیاز اعتماد پرفکت مانی را دارد، امکان تبادل ووچر پرفکت مانی را با هر یک از ارزهای دیجیتال یا ارزهای الکترونیکی از جمله Payeer EUR/USD، AdvCash EUR/USD، لایت کوین، تتر و پرفکت مانی فراهم کرده است. همچنین امکان مبادله این ووچر با USD/EUR، توکن XML، BTC، انتقال SEPA، کوین دیجیتال USD و دلار USD وجود دارد.

خرید ووچر پرفکت مانی بهترین گزینه برای کمک به همه کاربران جهت انتقال پول به هر شخصی در سراسر جهان می باشد. آنها می توانند به صورت ایمن و محرمانه برای خرید خدمات و کالاها پرداخت آنلاین داشته باشند. همچنین به راحتی کوپن الکترونیکی را با هر ارز الکترونیکی یا حتی نقدی تعویض نمایند. بیشتر کاربران در هنگام استفاده از خدمات پرداخت آنلاین ناراضی هستند و اطمینان کافی نسبت به تایید هویت در سیستم های پرداخت ندارند. سرویس های پرداخت پرفکت مانی سرعت، ایمنی و راحتی را برای کاربران خود ارائه کرده است.

کلام آخر 

ووچر پرفکت مانی مشابه کارت های اعتباری قابل اعتماد عمل می­کند. صاحبان ووچرها می­توانند از طریق حواله بانکی، PayBal، Viza Card، ارز دیجیتال و پول را به حساب پرفکت مانی واریز نمایند.

 

دی ارز ، مرجع تخصصی معرفی بازارهای مالی