09102212635 واتس اپ info@deyarz.com

صرافی داماهی پی damahipay

صرافی داماهی پی، یکی از صرافی های شناخته شده ایرانی به حساب می آید که به علت داشتن یک سری ویژگی های خاص و کلیدی، محبوبیت به دست آورده است. به صورت کلی مهم ترین تفاوت صرافی داماهی پی با سایر صرافی ها، اعتبار و رزومه ی آن می باشد. این صرافی با ارائه خدمات خوب، قوی و با کیفیت، توانسته جای خود را در میان کاربران محکم نماید. امروز ما قصد داریم تا در مورد ویژگی ها و مهم ترین مزایا و معایب صرافی داماهی پی با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

 

معرفی کلی صرافی داماهی پی

صرافی داماهی پی یکی از صرافی های ایرانی فعال در زمینه تبادل ارز های دیجیتال به حساب می آید که خدماتش را به صورت تضمینی در اختیار کاربران قرار می دهد. این مجموعه برای اولین بار در سال 1398 فعالیت خود را شروع کرد و از همان ابتدای کار به دنبال ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ارز های دیجیتال بود. صرافی داماهی پی با ایجاد محیطی شفاف، قوی و ایمن برای تبادل ارز های دیجیتال به دنبال بهبود شرایط صرافی ها و تریدر های ایرانی می باشد. داشتن سیستم مدیریتی خوب، پشتیبانی تمام وقت و داشتن صداقت از جمله مهم ترین ویژگی های این صرافی به حساب می آیند.

 

نحوه ثبت نام در صرافی داماهی پی

استفاده از مرجع رسمی این مجموعه بهترین راه موجود در جلوی پای شما به حساب می آید. برای به کارگیری خدمات وب سایت داماهی پی، ثبت نام در این مجموعه یک مسئله الزامی است. در اولین مرحله برای ثبت نام در این صرافی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

ثـبـت نـام و افتتاح حساب

 

شما باید شماره تلفن خود را ثبت و سپس تایید نمایید. دریافت تاییدیه شماره تلفن برای احراز هویت صورت می گیرد.

صرافی داماهی پی Damahipay

 

در مرحله دوم برای ثبت نام در صرافی داماهی پی، شما به صفحه ای برای وارد کردن اطلاعات شخصی خود منتقل خواهید شد. در این مرحله شما باید فرم را با دقت پر نمایید.

صرافی داماهی پی Damahipay

 

در نهایت حساب کاربری شما در صرافی داماهی پی ایجاد شده و شما به راحتی می توانید نسبت به خرید و فروش ارز های دیجیتال اقدام کنید.

صرافی داماهی پی Damahipay

 

به خاطر داشته باشید که برای به کار گیری برخی از خدمات داماهی پی، شما باید احراز هویت را نیز انجام دهید. انجام احراز هویت باعث بالا رفتن امنیت اکانت و آزاد شدن دسترسی های محدود شما خواهد شد. پس، برای دریافت بیشترین بازدهی از این صرافی، شما می توانید به راحتی احراز هویت را انجام دهید.

 

ویژگی های مهم صرافی داماهی پی

جهت آشنایی با لیست صرافی های آنلاین ارز دیجیتال بر روی مطلب کلیک کنید.

اعتبار و رزومه ی صرافی داماهی پی، مهم ترین دلیل محبوبیت این صرافی به حساب می آید. در این میان یک سوال مهم مطرح می شود: مهم ترین ویژگی های این صرافی کدام اند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که داماهی پی پشتیبانی تمام وقت دارد.

یعنی در صورتی که در هنگام کار با پنل و ثبت سفارش شما با مشکلی مواجه شدید، به راحتی می توانید با واحد پشتیبانی این مجموعه تماس بگیرید. جدا از این مسئله، داماهی پی قبل از ثبت سفارش و انجام ترید هم اطلاعات آموزشی را در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد. همه این موارد باعث شده اند تا استفاده از خدمات صرافی داماهی پی با سهولت همراه باشد.

به خاطر داشته باشید که این صرافی شفافیت مالی و صداقت دارد. از آنجایی که صداقت و شفافیت، دو مورد از مهم ترین مواردی هستند که ذهن تریدر ها را به خود درگیر می کنند، کارشناسان این مجموعه همواره به دنبال بالا بردن سطح شفافیت خود هستند. جالب است بدانید که امنیت این صرافی هم در سطح بالایی قرار گرفته است.

با اینکه هیچ مجموعه ای در دنیا به صورت صد در صدی ضد هک نیست، ولی با استفاده از صرافی داماهی پی شما می توانید خیال راحتی از بابت سرمایه خود داشته باشید. همه این موارد باعث شده اند تا داماهی پی محبوبیت زیادی در میان کاربران به دست آورد.

اگر شما به دنیای ارز های دیجیتال و پرداخت های بین المللی علاقه مند باشید، حتما می دانید که استفاده از ووچر های پرفکت مانی و وب مانی یک مسئله مهم به حساب می آید. با اینکه امروزه تیم های نسبتا زیادی در زمینه ارائه و فروش این ووچر فعالیت می کنند ولی، در جهت دریافت بیشترین سطح بازدهی از این ووچر ها شما لزوما باید به دنبال استفاده از خدمات بهترین صرافی های موجود در دنیا هم باشید.

ثـبـت نـام و افتتاح حساب

 

 

دی ارز ، مرجع تخصصی معرفی بازارهای مالی